KÖPRÜLÜ OTO SATIŞ SONRASI.

Hizmetlerimiz

Konya bölgesinde konumlandırılmış BMW Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Service Inclusive

Service Inclusive

BMW Service Inclusive Sistemi, BMW'niz için aldığınız hizmetleri daha da ayrıcalıklı kılar. Size uygun bir BMW Service Inclusive paketi sayesinde bakım maliyetleri konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Satın almış olduğunuz paket kapsamında, BMW'nizin ilgili süre / kilometre sınırları içerisindeki bakımı, dünyanın her yerinde bu sistem ile çalışmakta olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır. Bu sayede BMW'niz her zaman BMW Yetkili Servisleri’nin ve Orijinal BMW Parçaları’nın mükemmel kalitesinin güvencesi altındadır.

Joy Card

Joy Card

Ayrıcalıklı, özenli satış sonrası hizmet anlayışımızı ve güvene dayalı işbirliğimizi JOY Card’ın avantajlarıyla güçlendiriyoruz. JOY Card başvurusu yaparak otomobilinizin servis devamlılık programına üye olmasını sağlayabilirsiniz. JOY Card, 2 yaşını doldurmuş* BMW otomobillerin servis hizmetlerine ilişkin ödemelerde; otomobilinizin yaşına göre değişen oranlarda anında indirim seçenekleri sunar.

*JOY Card avantajlarından yararlanabilmeniz için otomobilinizin tescil tarihinden, JOY Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı doldurmuş olması gerekmektedir.

Otomobilinizi kullanılmış olarak satın aldıysanız, JOY Card başvurusu yapabilmeniz için Yetkili Servislerimiz ile temasa geçmeniz gerekmektedir.

Şartlara Bağlı Servis (CBS)

Şartlara Bağlı Servis (CBS)

Şartlara Bağlı Servis (CBS), aracınızın aşınan parçalarını, yağ seviyesini ve kilometresini sizin için takip eden yenilikçi bir bakım konseptidir. Bu sayede aracınız, yalnızca ihtiyaç olduğunda gerekli uyarıları size göstererek, olası ilave masrafınızı engeller ve zamandan büyük tasarruf etmenizi sağlar. CBS göstergeleri, periyodik olarak değişmesi gereken parçalarla ilgili verileri düzenli olarak değerlendirir ve bir sonraki servis ve bakım ihtiyaçlarınız hakkında sizi bilgilendirir.

Bu sistem kapsamında, karşılaşabileceğiniz olası ikaz çeşitleri aşağıda açıklanmıştır.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

Detaylı bilgi alın